نمایشگاه جهانی کتاب کوهستان

به اشتراک گذاری بر روی facebook
به اشتراک گذاری بر روی twitter
به اشتراک گذاری بر روی linkedin

نمایشگاه جهانی کتاب کوهستان (Salon du Livre de la montagne) هرساله در شهر پسی (Passy Mont Blanc) در کشور فرانسه برگزار می شود. در این نمایشگاه، ناشران و پدیدآورندگان کتاب، مقاله، تحقیق و هر اثری در ارتباط با کوه و طبیعت شرکت می کنند.

انجمن کوه نوردان ایران (Club Alpin Iranien) از سال 2010 تا کنون در پنج دوره از این نمایشگاه شرکت کرده و کوشیده است کشور ایران، کوه ها و جاذبه های طبیعی دیگر آن را به بازدیدکنندگان معرفی کند.

با توجه به این امر مهم مذاکراتی با این نهاد مردم نهاد انجام گرفت. توافق گردید در این نمایشگاه گوشه ایی از فعالیتهای دره نوردی ایران و معرفی دره های ایران به شکل مالتی مدیا و ارائه گزارش برنامه به زبان انگلیسی  به حضور بازدیدکنندگان کثیر این نمایشگاه  تقدیم گردد.

لذا خواهشمندیم، نسبت به ارسال گزارش برنامه های خود براساس نمونه ایی که در وبسایت مشاهده مینمایید اقدام نمایید.

با توجه به زمان کمی که در اختیار داریم  لطفن هرچه زودتر اقدام نمایید!

کسانی که امکان ترجمه صحیح و روان گزارش برنامه  را دارا هستند، لطفن نسبت به ترجمه گزارش خود اقدام نمایتد در غیر اینصورت با ارسال گزارش فارسی ما کار ترجمه را انجام میدهیم.

مهلت ارسال گزارش: 30 تیرماه 1394

لینک انجمن:
http://alpineclub.ir/node/1811

مجموعه دره و دره نوردی ایران با هدف گسترش دانش فنی و ارتقا سطح علمی ورزش دره نوردی با همکاری فدراسیون دره نوردی ایران با تلاش متخصصان این رشته فعالیت خود را در سال 1385 آغاز نموده است .

اشتراک در خبرنامه ایران کنیون

Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit