حادثه در عبور از رودخانه + تکمیلی

به اشتراک گذاری بر روی facebook
به اشتراک گذاری بر روی twitter
به اشتراک گذاری بر روی linkedin

طی خبر ارسالی  به «دره ها و دره نوردی ایران» حادثه ای در عبور از رودخانه (رودخانه درازه رود – تنگ زندان) اتفاق افتاده است که متاسفانه روزگذشته جمعه ۱۸تیر ۱۳۹۵ در برنامه پیمایش دره تنگ زندان  تیمی از استان فارس شهر شیراز  بعد از گذر کامل از تنگ زندان  دچار حادثه گردیدند.

شرح حادثه به این گونه است که بعد از گذر از تنک و هنگام عبور از «رودخانه درازه رود»  خانم «مرضیه جهانبخش» با جریان تند رودخانه درگیر شده و دچار خفگی می شود.

بعد از تلاش بسیار همراهان زنده یاد «مرضیه جهانبخش» برای احیا قلبی و تنفسی، این عملیات نجات نتیجه نداده و ایشان جان باختند. جامعه دره نوردی ایران این ضایعه دردناک را به خانواده، همنوردان، دوستان و سایر بازماندگان ایشان تسلیت عرض می نماید.

یادش گرامی

تکمیلی ۱

قدردانی ویژه از اهالی روستای خونگرم معدن که یاور همیشگی دره نوردان مجدداً به یاری آنان شتافتند.

بعد از بروز حادثه منجر به فوت زنده یاد « مرضیه جهانبخش» و ماندن جسد ایشان در فاصله ۵ ساعتی روستای معدن در کنار رودخانه درازه رود  و نیاز انتقال ایشان به روستا تلاشهای بسیاری انجام گرفت تا با قایق یا پرواز هلی کوپتر این عمل انجام گیرد.

بعد از آمدن همنوردان متوفی به روستا و اعلام شرح حادثه و اعلام نیاز کمک انسانی در جهت انتقال جسد به روستا، اهالی روستای معدن بی دریغ و با خلوص نیت به کمک و انجام این عمل انسان دوستانه شتافتند.

مردم «روستای معدن »

جامعه دره نوردی ایران این عمل انسان دوستانه شما را ارج نهاده و امیدواریم تا بتوانیم زحمات بی دریغ شما را جبران نماییم.

تکمیلی ۲

علت مرگ  زنده یاد «مرضیه جهانبخش » مشخص گردید. طی گفتگو  تلفنی با یکی از نفرات تیم حادثه دیده، علت  فوت طی گزارش پزشکی قانونی «خفگی» اعلام گردید.

مجموعه دره و دره نوردی ایران با هدف گسترش دانش فنی و ارتقا سطح علمی ورزش دره نوردی با همکاری فدراسیون دره نوردی ایران با تلاش متخصصان این رشته فعالیت خود را در سال 1385 آغاز نموده است .

اشتراک در خبرنامه ایران کنیون

Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit