فراخوان دوره دانش افزایی «دره‌نوردی» با حضور مربیان فرانسوی

به اشتراک گذاری بر روی facebook
به اشتراک گذاری بر روی twitter
به اشتراک گذاری بر روی linkedin

به آگاهی می‌رساند؛ کارگروه آموزش فدراسیون کوه‌نوردی و صعودهای ورزشی در راستای اجرای تقویم آموزشی سال 95 و به‌منظور توسعه کمی و کیفی و ارتقای سطح آموزش رشته دره‌نوردی در نظر دارد یک دور‌‌ه دانش‌افزایی دره‌نوردی به شرح زیر برگزار نماید. این دوره زیر نظر مربیان طراز اول این رشته از كشور فرانسه به مدت 10 روز و در فروردین‌ماه سال 1395 برگزار خواهد شد؛

مدارک و شرایط مورد نیاز:

۱ـ داشتن مدرک کارآموزی دره نوردی فدراسیون

۲ـ توانایی 50 متر شنای مداوم و ارائه تائیدیه در روز ثبت‌نام

3ـ ارائه اصل کارت بیمه ورزشی سال 95 در روز ثبت‌نام، الزامی است.

4ـ قبولی در آزمون ورودی دوره، که در ابتدای دوره و از طرف اساتید فرانسوی انجام خواهد شد.

5ـ تکمیل فرم (پیوست) مشخصات فردی و رزومه فعالیت‌های دره‌نوردی و ارسال به آدرس ایمیل [email protected] تا پایان وقت اداری روز یکشنبه 18 بهمن 1394

هزینه دوره: فیش واریزی به مبلغ 12 میلیون ریال (دوازده میلیون ریال) به ‌حساب سیبا شماره ۰۱۰۶۰۰۸۱۱۴۰۰۲ بانک ملی شعبه پیام انقلاب اسلامی به نام فدراسیون کوهنوردی و صعودهای ورزشی.

پس از اعلام اسامی منتخب، افراد انتخاب شده می‌بایست ظرف مدت یک هفته وجه را واریز نمایند در غیر اینصورت نفرات بعدی جایگزین خواهند شد.

توجه:

ـ دوره به زبان انگلیسی برگزار خواهد شد.

ـ کلیه هزینه‌های شرکت‌کنندگان اعم از هزینه اسکان، تغذیه، حمل و نقل، هزینه‌های برنامه عملی و … به عهده شرکت‌کنندگان می‌باشد.

ـ اگر به هر علت فردی موفق به شرکت در دوره نشود؛ وجه واریزی به هیچ عنوان برگشت داده نخواهد شد و امکان انتقال به غیر را نیز ندارد.

ـ انتخاب نفرات به دلیل محدودیت ظرفیت بر اساس رزومه دره‌نوردی خواهد بود که پس از بررسی رزومه‌های ارسالی، این فدراسیون نسبت به اطلاع‌رسانی به افراد واجد شرایط جهت واریز هزینه، ارسال مدارک و حضور در دوره اقدام خواهد نمود.

ـ در پایان دوره به قبول‌شدگان مدرک پیشرفته دره نوردی اعطاء خواهد شد.

ـ با توجه به كمبود امكانات و ظرفيت محدود پذيرش دوره فوق، مقتضی است تمامی علاقه‌مندان جهت هماهنگی بیشتر و هرگونه سؤال با آقای ریاحی (روابط عمومی بخش دره‌نوردی) به شماره 09133029750 تماس حاصل نمايند.

– لیست تجهیزات فنی و اسامی نهایی پذیرفته‌شدگان و همچنین مکان و تاریخ دقیق دوره در بخشنامه بعدی و از طریق سایت فدراسیون اعلام خواهد شد.

مقتضی است کلیه هیئت‌های كوه‌نوردی و صعودهای ورزشی نسبت به اطلاع‌رسانی لازم در سطح استان در اسرع وقت اقدام نمایند.

منبع: بخش “دره نوردی” فدراسیون کوهنوردی ایران

مجموعه دره و دره نوردی ایران با هدف گسترش دانش فنی و ارتقا سطح علمی ورزش دره نوردی با همکاری فدراسیون دره نوردی ایران با تلاش متخصصان این رشته فعالیت خود را در سال 1385 آغاز نموده است .

اشتراک در خبرنامه ایران کنیون

Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit