دره نوردی در “مجله تلویزیونی کوه گشت شبکه ورزش”

به اشتراک گذاری بر روی facebook
به اشتراک گذاری بر روی twitter
به اشتراک گذاری بر روی linkedin

دره نوردی در “مجله تلویزیونی کوه گشت شبکه ورزش”

 

مجله تلویزیونی «کوه‌گشت» ؛ این هفته با ماجراجویانی که به دل طبیعت و در‌ه‌های رازآلود می‌روند !

 

ورزشی ماجراجویانه همراه با دلهره و لذت در طبیعت‌ِ بکر … گذر از تنگه‌ها، برخورد با آبشارها، عبور از رودخانه‌های وحشی، پنجه در پنجه‌ی سنگ‌ها و صخره‌ها … و در نهایت پرشی هیجان انگیز!

 

«دره پیمایی و دره‌نوردی» … رشته‌ای که در سال 2000 میلادی به عنوان یکی از سریع‌ترین ورزش‌های دنیا شناخته شد! … و در کشور ما نیز طرفداران خاص خودش را دارد…ماجراجویانی که به دل طبیعت و در‌ه‌های رازآلود می‌روند! … جایی سرشار از ناشناخته‌ها و چالش‌ها !

در روز پنج‌شنبه نهم اردیبهشت و در یازدهمین شماره‌ی مجله تلویزیونی «کوه‌گشت»؛ با حضور «امیرجلوانی» ‌یکی از دره‌نوردان خوب کشورمان، به مواجهه‌ی «انسان» با شکوه دره‌ها،‌ غرش رودها، ریزش آب از فراز کوه‌ها، استقامت سنگ‌ها و صخره‌ها، و ورزش زیبا و پرهیجان «دره نوردی» می‌پردازیم! … ضمن اینکه با توجه به برپایی دوره‌ای که اخیراً با حضور مدرسان فرانسوی در ایران برگزار شد، به این موضوع نیز خواهیم پرداخت.

این برنامه‌ی زنده را بین ساعت 10 تا 11 صبح پنج‌شنبه 9 اردیبهشت از «شبکه‌ی ورزش سیما» ملاحظه نمائید.

تصاویر پشت صحنه و اخبار «کوه‌گشت» در کانال تلگرام:
https://telegram.me/koohnevesht

منبع: کوه نوشت

 پی نوشت:
 وب سایت “دره ها و دره نوردی ایران” به نمایندگی از تمامی دوستداران این رشته مهیج و لذت بخش از توجه دست اندرکاران برنامه خوب “کوه گشت”به ویژه “حسین رضایی ” به رشته دره نوردی کمال تشکر و  قدر دانی را دارد.

 

مجموعه دره و دره نوردی ایران با هدف گسترش دانش فنی و ارتقا سطح علمی ورزش دره نوردی با همکاری فدراسیون دره نوردی ایران با تلاش متخصصان این رشته فعالیت خود را در سال 1385 آغاز نموده است .

اشتراک در خبرنامه ایران کنیون

Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit